Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
Graham Hulsebos | Sales Learning Suite
Prijs

UWV

Sorteren op

0 Verkooptrainingen

Geen producten gevonden!

In het kort

  • Klant: UWV
  • Branche: Overheid, onderzoek
  • Trainingsvorm: Incompany
  • Focus: Telefonische acquisitie en cold calling
  • Trainer: Graham Hulsebos, beste verkooptrainer van Nederland 2025
  • Methode: 12 verkooptechnieken en 11 wetenschappelijke onderwerpen

UWV: telefonische acquisitie voor onderzoek

Ook buiten de commerciële wereld is telefonische acquisitie een vak. Voor een onderzoeksteam van UWV moesten bedrijven telefonisch worden overtuigd om mee te werken aan onderzoek. Hoe krijgt u een drukke ondernemer zover dat hij tijd vrijmaakt?

Ik heb dit team in 2025 incompany getraind in telefonische acquisitie en cold calling. We hebben de technieken direct vertaald naar hun eigen belscript en de bezwaren die zij dagelijks horen.

Selling is asking, not telling. De deelnemers leerden logische vragen te stellen, de antwoorden te ordenen en daarop de volgende vraag te bouwen. Zo komt elk gesprek stap voor stap dichter bij de close. Voor de meesten was dit nieuw: zij dachten dat verkopen vooral draait om vertellen. Met de 12 verkooptechnieken en de 11 wetenschappelijke onderwerpen krijgt deze aanpak een vast systeem.

Vragen stellen werkt niet alleen beter, u komt er ook vriendelijker door over. U geeft de klant aandacht, en met de juiste woordkeuze maakt u elke vraag sterker. Bovendien onthoudt een klant wat hij zelf zegt het best, en verbindt hij dat aan u. Al die technieken samen maken verkopen veel makkelijker.

Wat dit oplevert

  • Voor UWV: meer bedrijven die meewerken, en dus betrouwbaarder onderzoek.
  • Voor de gebelde bedrijven: een helder gesprek waarin direct duidelijk is wat deelname hen kost en oplevert.
  • Voor de publieke sector: overtuigen zonder te verkopen is net zo goed een vak, en het is te leren.

Wilt u dit ook voor uw team?

Moet uw team ook telefonisch mensen overtuigen die daar niet op zitten te wachten? Dan bepaalt de eerste vraag of u wordt gehoord. Wie wil er niet dat elk klantgesprek bewust en op systeem verloopt?

De aanpak bij UWV past bij de incompany training telefonische verkoop en acquisitie of online training telefonische verkoop en acquisitie. Elke training stem ik af op uw markt, uw product en uw klant.

Wilt u eerst weten waar uw team staat? Doe de gratis commerciële intake test. Of bekijk andere klanten en referenties.

30+ Jaar

Expertise in salespsychologie en resultaatgerichte methodiek.

2.000+

Salesprofessionals getraind naar een meetbaar hoger niveau.

400+

Organisaties geholpen aan structurele omzetgroei en rendement.

9,2 ★ + 4.9 ★

Gemiddeld 9,6 uit meer dan 900 beoordelingen, Springest 9,2, Google 4,9”

Van BMW tot Transip: meer dan 400 organisaties gingen u voor

Bekijk alles

Sales Insights: leer van 30 jaar verkoopervaring

Lees mijn laatste inzichten over verkopen, sales en commercieel resultaat.

Lees blog